Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

UM

Universiteti Mesdhetar nis aktivitetet për 10 vjetorin me konferencën ndërkombëtare

 Mbi 100 studiues në konferencën “Studime akademike mbi Sjelljen Njerëzore, Edukimin dhe Shkencat Sociale.  Nis punimet Konferenca ndërkombëtare  “Studime akademike mbi...

Lajmet e fundit