Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

ulza

PANIK për përmbytje masive: Fillojnë shkarkimet nga HEC-i i Ulzës dhe Shkopetit

Panik në Skuraj të Shkopetit si pasojë e nisjes së shkarkimeve të HEC-it të Ulzës dhe Shkopetit. Banorët janë në dhe...

Lajmet e fundit