Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

ulvi skana

Shok me mikun e Vis Martinaj që u vra në Kamëz, babai kërkon djalin 29 vjeçar të zhdukur prej ditësh: Kontrollova të gjitha spitalet

Ulvi Skana, 29 vjeç dhe banues në zonën e Bathores në Tiranë, prej disa ditësh rezulton i zhdukur. Babai i tij ka dalë sot...

Lajmet e fundit