Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Ulu Cami

Gruaja kamikaze hedh veten në erë, 1 i vdekur dhe 10 të plagosur në Turqi

Një person është vrarë dhe dhjetë të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi kamikaz pasditen e sotme në veriperëndim të provincës së...

Lajmet e fundit