Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

ultimatumi

Divjaka me motora pa letra, qytetarët dynden për t’u regjistruar pas ultimatumit të Policisë (FOTO)

Komisariati i Divjakës është mbushur me motora paraditen e kësaj të mërkure, pas një ultimatumi të Policisë se do të ndëshkohej çdo shofer që...

Dy ditë nga ultimatumi i Berishës, a do e lirojë Lulzim Basha zyrën në 5 janar?! “Fortesa blu” e demokratëve dhe thirrja për përmbarues...

5 janari është ultimatumi i fundit që demokratët e udhëhequr nga Sali Berisha i kanë lënë si datë Lulzim Bashës, për të liruar zyrën...

Ultimatumi i Flamur Nokës: Nëse Lulzim Basha nuk liron zyrën, në 8 janar demokratët marrin selinë blu

Deputeti i PD Flamur Noka ka theksuar dhe një herë ultimatumin për kryetarin Lulzim Basha. Ai është shprehur se nëse Basha nuk liron zyrën...

Një ditë nga ULTIMATUMI i Edi Ramës, shkarkohet Shefi i Policisë së Sarandës

Shefi i Komisariatit të Policisë Sarandë, Syrja Bellaj është shkarkuar nga detyra me firmë të Kryepolicit Ardi Veliu. Ky i fundit ka mbledhur në...

ULTIMATUMI i Edi Ramës për drejtorët e rinj të Policisë: Keni 100 ditë kohë, asnjë më shumë! Komisarë, shqiponja e çakenjë të dalin para...

100 ditë kohë! Ky është afati që kryeministri Edi Rama u ka lënë sot drejtuesve të rinj të Policisë së Shtetit, për të dhënë...

Ultimatumi për kompanitë e sigurimit, masat që duhet të merren brenda 15 janarit për shitjen e siguracioneve

Dy inspektime të zhvilluara në muajin nëntor nga ana e Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, në pikat e shitjes së policave për sigurimin e detyrueshëm...

Lajmet e fundit