Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Ultimatumi i Berishës

Ultimatumi i Berishës për 5 janarin, deputeti Çollaku: E trishtueshme thirrja e miqve të mi demokratë për të pushtuar godinën e PD

Deputeti i PD Kreshnik Çollaku thotë se thirrja e disa deputetëve të PD, që ende i konsideron miq, për “të pushtuar dhe dhunuar selinë...

Lajmet e fundit