Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

ultesira perendimore

Surprizon moti, ja ç’parashikojnë sinoptikanët për sot

Sinoptikanët parashikojnë temperatura të ulëta dhe reshje shiu në ultësirën perëndimore dhe dëborë në zonat malore. Sipas të dhënave, sot...

Lajmet e fundit