Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

ulsi manja

Drejtuesit politik të PS në Qarqe, Ulsi Manja merr Lezhën e Blendi Klosit, ministrja Balluku shkon në Dibër

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri ka prezantuar sot Ulsi Manjën si drejtues politik në Lezhë. Në fjalën e tij, Gjiknuri falënderoi Blendi...

Ministri Manja raporton për punën e SPAK: 316 hetime pasurore gjatë 2021, me metoda speciale! Bashkëpunim dhe me partnerët

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja, është duke raportuar në Komisionin e ligjeve për punën e Prokurorisë së Përgjithshme dhe të SPAK, gjatë vitit 2021,...

“Ne kemi guximin t’i shohim njerëzit në sy”, Manja ironizon opozitën: Ju nuk duroni dot njëri tjetrin, gozhduat Lulin si shkakun e humbjes së...

Në seancën plenare në Kuvendin e Shqipërisë po diskutohet mbi projektligjin “Për ratifikimin e protokollit ndryshues të Konventës për Mbrojtjen e Individëve në lidhje...

Ministri Manja liston 10 gjyqtarët e shkarkuar: Vetëm njëri ka 800 milionë lekë pasuri! Kanë ndërtuar dhe vila pa leje, ku janë hetimet?!

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja, ka listuar 10 gjyqtarët dhe prokurorët e shkarkuar nga vettingu, por për të cilët institucionet e drejtësisë nuk kanë...

Rama konferencë urgjente për mediat bashkë me ministrin e Drejtësisë

Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Drejtësisë Ulssi Manja, ditën e sotme do të dalin në një koferencë për mediat. Mësohet se në orën 10:00...

“SPAK të hetojë BERISHËN dhe METËN”, Yuri Kim reagon pas deklaratave të Ramës: Prokurorët s’mund të veprojnë se i ka POROSITUR apo URDHËRUAR apo...

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama drejtuar prokurorëve të SPAK-ut për të hetuar ish-kryeministrin Sali...

Ministri Manja mbledh drejtorët e burgjeve pas vetëvrasjes së 31 vjeçarit në Kavajë: Të dënuarit më dërgojnë vetë ankesa në telefonin tim, por ku...

Ministri Drejtësisë, Ulsi Manja, ka mbledhur ditën e sotme të gjithë drejtorët e burgjeve, së bashku me shefat e policisë përkatëse, ku ka bërë...

DEBATI/ Alibeaj sfidon ministrin Manja: Ke këllqe ta mbështesësh ligjin për dekomunistizimin?; Ministri: Largoni anti-amerikanin dhe sovjetikun e fundit nga Grupi Parlamentar…

Kreu i grupit Parlamentar i Partisë Demokratike, është përfshirë në një debat me ministrin e Drejtësisë Ulsi Manja, pasi ky i fundit foli për...

Ulsi Manja jep lajmin e mirë: Procesi i çeljes së negociatave me Bashkimin Europian nis brenda këtij viti

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, ka folur sot për procesin e çeljes së negociatave të Shqipërisë për anëtarësimin në Bashkimin Europian, proces që sipas...

Të dënuar, por tashmë kanë mundësi të punojnë, Manja: Do të punësohen rreth 800 të dënuar në sektorin publik e privat

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka bërë me dije sot gjatë fjalës së tij në Parlament se do të punësohen rreth 800 të dënuar...

Lajmet e fundit