Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

Ulsi Manja Kuvend

“U keni nxirë jetën grave shqiptare”, Berisha dhe Manja përplasen në Kuvend: Ç’të shtyn që je bërë bodyguard i Ramës? Ministri: Krenar që jam...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur në Kuvend për marrëveshjen ndërmjet Këshillit të Ministrave të Shqipërisë dhe Agjencisë Franceze për Zhvillim, për një hua të...

Lajmet e fundit