Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

ulqin

Ishte me pushime, 22-vjeçari shqiptar mbytet në Ulqin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mal të zi, ku një 22-vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen teksa shijonte pushimet në Malin e Zi. Sipas...

Nga Velipoja në Ulqinin vetëm 1 km, Abazoviç nxjerr detaje: Kjo do të jetë ura e re

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, ka ndarë detaje të reja liddhur me urtën që do të lidhë Ulqinin me Velipojën. Sipas tij, ura...

Dritan Abazoviç shpall fitoren dhe feston me fishkzjarre: Omer Bajraktari, kryetari i ri i Ulqinit

Dritan Abazoviç, lideri i partisë URA në Mal të zi, ka shpallur fitoren e zgjedhjeve në komunën e Ulqinit. Sipas tij, koalicioni “Për një...

Vranë një person në Ulqin, Mali i Zi shpall në kërkim ndërkombëtar dy shqiptarët (EMRAT-DETAJE)

Dy shqiptarë janë shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Mali i Zi, pasi akuzohen për vrasjen e një personi. Bëhet me dije se policia ka shpallur...

Covid Free/ Ka një vend shumë afër nesh që po josh çdo ditë e më shumë turistë

Turizmi është çelësi i rimëkëmbjes së shumë vendeve të vogla të goditura nga pandemia që shkaktoi qindra miliona euro humbje. Fqinji i Malit të...

Del EKSPERTIZA mjekoligjore: Rudolf Elezoviç u qëllua me plumb në kokë, kishte 10 ditë i VDEKUR

Zbardhet ekspertiza mjekoligjore e trupit të pajetë të ish-shefit të antidrogës, Rudolf Elezoviç. Policia dhe autoritetet malazeze bëjnë me dije se ai është qëlluar...

U gjet i vrarë në Ulqin, Fjolla Morina reagon për vdekjen e ish-shefit të policisë, çfarë i lidh me njeri-tjetrin?!

Fjolla Morina ka reaguar për vdekjen e ish-shefit shqiptar të Policisë në Ulqin, Rudolf Elezovic që u konfirmua nga policia malazeze, pas gjetjes së...

Policia malazeze konfirmon: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i Elezoviçit, po përcaktohet shkaku i vdekjes

Trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit shqiptar të anti-drogës, Rudolf Dofi Elezoviç. Autoritetet fqinje e konfirmojnë. Natën e...

Zhdukja e shefit të antidorgës në Ulqin prej disa ditesh; ka ikur nga Shqipëria për në SHBA (Hetimet e reja)

Ish-shefi i Policisë së Ulqinit, Rudolf Elezoviç, prej 10 ditësh është zhdukur. Mediat vendase raportojnë se dyshohet që ElezoviՎ mund të ketë kaluar nga Shqipëria...

Zhdukja e shefit të antidorgës në Ulqin prej disa ditesh, hetimet: Është gjallë, e dinte se do arrestohej dhe është arratisur

Detaje të tjera kanë dalë në dritë lidhur me zhdukjen e shefit shqiptarë të antidrogës për Ulqinin dhe Tivarin, Rudolf Dofi Elezović, i cili...

Lajmet e fundit