Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

ulm

Sulm me armë, 11 të vdekur dhe 6 të plagosur, policia ekzekuton autorin

Të paktën 11 persona kanë humbur jetën dhe 6 të tjetër janë plagosur nga një sulm me armë në qytetin e Virxhinias. ...

Lajmet e fundit