Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

ullonj

Zjarri ‘përpin’ një sipërfaqe toke me pisha dhe ullinj, flakët favorizohen nga era

Një siperfaqe toke me shkurre dhe pisha është përfshirë nga flaket në fshatin Mengël në aksin Elbasan Librazhd. Flakët kanë përfshirë...

Lajmet e fundit