Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

ullishtet e Zhupanit

Zjarr i madh në ullishtet e Zhupanit (VIDEO)

Postimi i plotë i Sali Berishës: Zjarr ne ullishtet e Zhupanit, narkoshteti bene sehir! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb...

Lajmet e fundit