Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

ulli manjani

‘Uturak, legenë, kakërdhi…’, ish-ministri ironizon keq: DASH nënkupton Departamentin Antishpifje

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar keq teksa ka postuar sot organigramën dhe terminologjinë që  sipas tij, përdor sot Rilindja. ...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Telegraf

Standard

Fjala