Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
2.6kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
36 °
Mër
29 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

ulje temperaturash

Shqipëria nën “pushtimin” e të nxehtit afrikan, sinoptikanët tregojnë se kur do të kemi ulje të temperaturave

Vendi ynë prej ditës së hënë vijon të mbetet nën ndikimin e temperaturave ekstremisht të larta dhe kjo valë e të nxehtit afrikan nuk...

Ulje drastike e temperaturave, në Tiranë dhe veri të vendit deri në -7 gradë

Këtë fundjavë i gjithë territori i Shqipërisë parashikohet të preket nga masa ajrore të paqëndrueshme me origjinë perëndimore të cilat do të sjellin reshje...

Lajmet e fundit