Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

ulje e temperaturave

Të gjithë ju që menduat se vera ka ikur, bëni mirë t’i hidhni një sy parashikimit të motit

Vapa e tmerrshme e korrikut dhe fillimit të gushtit, duket se është lënë  pas, pasI ditët në vijim të gushtit dhe fillimi i shtatorit...

Lajmet e fundit