Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

ulje e cmimit te karburantit

Tensionohet situata në Shkodër, protestuesit djegin gomat e makinave

Gjatë ditës së sotme kanë filluar protestat në të gjithë vendin. Rrugët vazhdojnë të jenë të blllokuara si nga banorët e Kurbinit dhe Lezhës,...

Lajmet e fundit