Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

ulje avioni

Hila i tmerruar nga ulja e avionit: Era dhe shiu na shkundën si lecka…takuam tokën pas tentativës së dytë

Analisti Dritan Hila sot nuk ka bërë statusin e tij të zakonshëm, të kritikave ndaj qeverisë, por ka treguar një nga përvojat e tij...

Lajmet e fundit