Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

ulja e TVSH

Kuvendi i Maqedonisë së Veriut miraton masat anti-krizë, uljen e TVSH-së për ushqimet bazë dhe çmimit të naftës

Kuvendi i Maqedonisë së Veriut ka miratuar mbrëmjen e së premtes masat për përballuar krizën ekonomike, ligjin për uljen e akcizës për karburantet që...

Lulzim Basha mbledh Grupin Parlamentar, nesër PD dorëzon në Kuvend projektligjin për uljen e TVSH-së

Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur paraditen e sotme në selinë blu Grupin Parlamentar të Partisë Demokratike. Në mbledhje është diskutuar për projektligjin që Partia Demokratike...

Lajmet e fundit