Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

ulja e emetimit

Ulja e emetimit të gazit metan dhe mbrojtja nga shpyllëzimi; dy marrëveshjet e rëndësishme të firmosura në Samitin e OKB

SHBA është zotuar se do të marrë masa për të mos lejuar lëshimin në atmosferë të gazit metan. Presidenti Biden ka thënë se angazhimi...

Lajmet e fundit