Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

ulja e cmimit te naftes

Holanda vendosë të ulë çmimin e karburanteve, miraton paketën me 2.8 miliardë euro për të ndihmuar qytetarët  

Qeveria në Holandë ka rënë dakord për të ulur taksat mbi karburantin dhe energjinë, si një përpjekje për të mbështetur mbështetut shpenzimet e qytetarëve...

Lajmet e fundit