Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

ulet nafta

Ulet nafta dhe benzina, Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja të karburanteve

Bordi i Transparencës ka vendosur në mbledhjen e sotme çmimet e reja të shitjes së karburanteve me pakicë dhe shumicë për tregun vendas. Nafta...

Lajmet e fundit