Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

ulet cmimi

Ofendime dhe sharjet në BBV, ulet çmnimi i madh, ja sa para do marrë fituesi

Banorët e Big Brother Vip duket e nuk ia kanë vënë “veshin” urdhërave të vëllait të madh, i cili në “prime” e parë njoftoi...

Mblidhet Bordi Kombëtar: Ja sa do të jetë ÇMIMI i naftës dhe gazit

Bordi i Administrimit të Karburanteve ka zhvilluar këtë të shtunë mbledhjen e parë, ku është vendosur se nga sot çmimi i naftës do të...

Kush tha se ka vetëm rritje çmimesh? Risia e DPSHTRR: Përgjysmohet çmimi për shoferët që rinovojnë patentat

Drejtoria e Përgjithshme e Transportit Rrugor, njofton të gjithë shoferët që do të rinovojnë patentat, se nga muaji nëntor 2021 do të përfitojnë nga...

Lindita Nikolla jep lajmin E RËNDËSISHËM: Nëse Universitetet pranojnë të ulin tarifën vjetore, ne do të …

'Nëse universitetet marrrin vendim për të ulur tarifat edhe ne do ta ulim cmimin tavan. Por këto ndryshime kërkojnë studime. Ne mund të...

Lajm i mirë, ulet çmimi i iPhone X, ja sa do jetë

Një lajm i mirë vjen për të gjithë personat e apasionuar pas telefonave Iphone. Apple po parashikon që të ulë ndjeshëm çmimin e telefonit...

Lajmet e fundit