Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

ulerima

‘Stuhia Ciara’, pasagjerët në avion ulërasin të tmerruar dhe të frikësuar për jetën e tyre (Video)

Stuhia Ciara mesa duket ka "pushtuar" një pjesë të mirë të Europës, duke nxjerrë lumenj nga shtrati, shkatërruar shtëpi e alarmuar njerëz. ...

Ulërima dhe britma në vendin ku u vra ish polici, nëna VAJTON me të madhe: Ma vranë djalin (FOTO)

Një atentat me pasojë vdekjen e një ish punonjësi të policisë ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Porcelanit. Si pasojë...

Momente pas shpërthimit me tritol në Fier, ulërima dhe kujë, familjarët të tmerruar tentojnë të hapin makinën për të nxjerrë djalin e plagosur (VIDEO)

Një shpërthim me tritol tronditi mbrëmë qytetin e Fierit. Gra që kanë vënë kujën e bërtasin, njerëz që përpiqen të hapin dyert e makinës....

Lajmet e fundit