Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

ulen

Biznesi uli qepenat sot, reagon Basha: Iu tregoj 2 arsyet pse Rama është kundër biznesit

Ky është vizioni dhe vullneti i Partisë Demokratike.

Lajmet e fundit