Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

ulen temperaturat

Ulen ndjeshëm temperaturat, ja parashikimi për sot

Gjatë ditës së premte, 10 nëntor 2017, moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura. Priten reshje shiu me...

Virozat e stinës, Ministria e Shëndetësisë: Vetëm sot janë kryer 576 vizita në Tiranë

Si pasojë e gjendjes gripale që ka prekur pjesën më të madhe të vendit, Ministria e Shëndetësisë ka dhënë të dhëna zyrtare për vizitat...

Rikthehet acari në vend, temperaturat ulen deri në minus 11 gradë. Këto do jenë ditët më të ftohta

Dita e sotme, por kryesisht mbrëmja është shoqëruar me temperatura tepër të ulëta në mbarë Shqipërinë. Por ditët në vijim do...

Ndryshon moti, nga nesër priten ‘surpriza’

Temperaturat pritet të bien në të gjithë vendin me 2 deri në 5 gradë për ditët në vijim. Sipas meteorologëve, dita...

Lajmet e fundit