Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
38 °
Hën
36 °
Mar
37 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

ulen temperaturant

“Çmendet” moti, ja sa gradë nën zero do të zbresë termometri këtë javë

Moti i keq ka përfshirë vendin që nga dita e djeshme. Ndërsa gjatë kësaj jave parashikohet që të ulen ndjeshëm temperaturat. Meteorologia...

Borë dhe shi? Ja si pritet të jetë moti nesër

Ditën e nesërme pritet të ketë një ulje të ndjeshme të temperaturave. Ndërsa sinoptikanët e përjashtojnë mundësinë e reshjeve. E marta...

Ndryshon moti, nga nesër priten ‘surpriza’

Temperaturat pritet të bien në të gjithë vendin me 2 deri në 5 gradë për ditët në vijim. Sipas meteorologëve, dita...

Lajmet e fundit