Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

ulen infektimet

Mblidhjet Komiteti i Ekspertëve, Fico: Është ulur incidenca dhe pozitiviteti, kujdesuni pandemia nuk ka mbaruar

Ditën e sotme është mbledhur Komiteti Tekinin i Ekspertëve të cilët do të prezantojnë lehtësimin e masave anti-Covid. Shefja e ISHP-së Albana Fico tha se...

Lajmet e fundit