Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

ulen biletat

Ulen çmimet e biletave nga Rinasi, sa kushton udhëtimi nëpër Europë

Shtimi i konkurrencës në aeroportin e Rinasit pas hyrjes së kompanive low cost dhe zgjerimit të destinacioneve ka çuar në rënien e çmimeve të...

Lajmet e fundit