Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

ul naften

Holanda vendosë të ulë çmimin e karburanteve, miraton paketën me 2.8 miliardë euro për të ndihmuar qytetarët  

Qeveria në Holandë ka rënë dakord për të ulur taksat mbi karburantin dhe energjinë, si një përpjekje për të mbështetur mbështetut shpenzimet e qytetarëve...

Lajmet e fundit