Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

ukv

“Jam në punë sipas ligjit”, Leskaj lë detyrën dhe largohet nga zyra, ja kush është drejtoresha e re e UKV

Drejtori i Ujësjellësit Kanalizim në Vlorë, Shkëlqim Leskaj ka lënë detyrën. Ai ka dorëzuar dokumentat ditën e sotme, ndërsa është çregjistruar edhe nga QKB. Sot...

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli, reagon Shkëlqim Leskaj: Jam në detyrë sipas ligjit, akuzat ndaj meje spekulime që të dëmtojnë imazhin e UKV

Konflikti mes kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Lelit dhe drejtorit të Ujësjellësit Kanalizimeve Vlorë, Shkëlqim Leskaj ka filluar në datën 4 gusht. Në këtë datë,...

Lajmet e fundit