Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

UKT

Akuzat e Metës për ujin e pijshëm në Tiranë, reagon UKT: Vendimi për një çështje të ngritur 5 vite më parë, UKT nuk drejtohet...

Ujësjellës Kanalizime Tiranë siguron qytetarët se zbaton standartin kombëtar të cilësisë së ujit të pijshëm dhe rekomandimet nga Organizata Botërore e Shëndetësisë. Përmes një deklarate...

Pranë drejtorisë së Policisë së Tiranës, punonjësit e UKT gjejnë një granatë të paplasur

Punonjësit e Ujësjellës Kanalizimeve në Tiranë kanë gjetur një grantaë të paplasur. Punonjësit e kanë gjetur granatën gjatë punës për hapjen...

Mustafa Nano merr publikisht në mbrojtje Mira Kazhanin: Po të ma ofronin mua atë post do e pranoja, një sulm i ndyrë

Mustafa Nano është një tjetër zë i fuqishëm në media që ka marrë në mbrojtje gazetaren Mira Kazhani. Këtë gjë, Nano e ka pohuar...

Debati për punësimin e gazetareve, Olti Curri boton mesazhet me Mira Kazhanin: Nuk ka ndyer duart me zarfa…

Rrjeti vlon prej ditësh për punësimin e Bieta Sulos dhe Mira Kazhanit në UKT. Kazhani madje dha edhe dorëheqjen pas komenteve...

Nga aksidenti tek ‘sulmet’ për punën në UKT, reagon Mira Kazhani: Po, kam bërë dy punë se rroga si gazetare s’më del

Ditët e fundit ka gjeneruar në media dhe mbarë opinionin publik, një debat lidhur me punësimin e gazetares Mira Kazhani, si specialiste pranë UKT-së....

UKT jep njoftimin, ja zyra e vetme ku mund të merrni shërbimin

UKT ka njoftuar qytetarët se nga dita e sotme do të mbyllen të gjitha Pikat UKT. Sipas njoftimit, qytetarët do të...

Rrebeshet gjatë natës, UKT: Do të ketë kufizime të pjesshme të furnizimit me ujë në disa zona të Tiranës

Ndërmarrja e Ujësjellës Kanalizimeve në Tiranë njofton banorët e kryeqytetit se ditën e sotme do të ketë kufizime të ujit të pijshëm. ...

Lajmet e fundit