Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Ukshin Hoti

Djali i Ukshin Hotit e mohon: Eshtrat e babait tim nuk janë gjetur akoma, duhet të ketë ndonjë keqkuptim

Pak orë më parë portali Albania Post ka publikuar lajmin se janë gjetur dhe po kthehen në Kosovë eshtrat e intelektualit dhe ish-profesorit të...

Gjenden eshtrat e aktivistit të madh Ukshin Hoti, identifikohen edhe vrasësit e tij

Eshtrat e Ukshin Hotit do të kthehen në Kosovë. Albanian Post, nga burimet brenda Kryqit të Kuq Ndërkombëtar, mëson se tashmë është arritur akordim që...

Lajmet e fundit