Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

UKRUANE

Fjongo, veshje dhe flamuj, Parlamenti Europian “vishet” me ngjyrat e Ukrainës (FOTO)

Ka nisur pak minuta më parë seanca e Parlamentit Europian pas kërkesës së Ukrainës për pranimin e statusit të përshpejtuar për anëtarësim në Bashkimin...

Lajmet e fundit