Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

ukrainsja

Rrëfehet ukrainsja me lot në sy: Kolegia ime u vra teksa përpiqej të ikte nga Kievi, si po na mëson…

Oksana Ilysevych ukrainase ka folur në lidhje me luftën në Ukrainë dhe vuajtjet që po kalon populli gjatë këtyre 8 ditëve. Ajo me lot në...

Lajmet e fundit