Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

ukrainn e

Raketat ruse godasin rajonin Kherson 51 herë brenda ditës, dy të vrarë

Raketat ruse kanë goditur rajonin e Kherson 51 herë gjatë ditës së kaluar, duke vrarë dy civilë dhe duke plagosur një tjetër. Lajmi është...

Lajmet e fundit