Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

ukrainew

Përballë njëri-tjetrit, publikohen pamjet nga takimi i delegacionit Ukrainë-Rusi, ministri bjellorus: Jeni plotësisht të sigurt këtu

Janë publikuar pamjet e para nga takimi mes delegacionit të Ukrainës dhe Rusisë, të cilët po zhvillojnë një takim në Bjellorusi. Në video shihen zyrtarët...

Lajmet e fundit