Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

ukraine kosove

Fillon ndeshja në “Loro Boriçi”, por tifozët kosovar përplasen me ukraniasit

Nuk ka kaluar pa probleme atmosfera para fillimit të ndeshjes mes Kosovës dhe Ukrainës në stadiumin "Loro Boriçi". Mësohet se një...

Kosova thyhet në minutën e 30’, pëson gol menjëherë pas super aksionit të Rashicës (Video)

Duket se një mundësi e mirë për të shënuar, ka bërë që futbollistët e Kosovës të bien për disa sekonda në qetësi, e ndërsa...

Ukrainë – Kosovë: Këto janë formacionet zyrtare dhe ku mund ta ndini “live” ndeshjen

Vetëm pak minuta kanë mbetur nga fillimi i takimit të dytë për Kosovën, ndeshje të vlefshme për eleminatoret e Kupës së Botës. ...

Lajmet e fundit