Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Ukraina dhe Rusia bejne marreveshjen historike

Ukraina dhe Rusia bëjnë marrëveshjen historike, shkëmbejnë të burgosurit e luftës së Krimesë

Zyrtarët rusë më tej janë shprehur se avancimi drejt lirimit të burgosurve është thelbësor për përmirësimin e "atmosferës që rrethon zgjidhjen e krizës...

Lajmet e fundit