Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

ukaine

Foto që përshkruajnë dhimbjen e luftës, çifti humbet fëmijën 18-muajsh, nëna e babai qajnë mbi trupin e pajetë të vogëlushit

Gjatë 11 ditëve të luftës në Ukrainë kanë ndodhur ngjarje nga më të trishta që kanë thyer zemrën e gjithë botës. kështu është edhe ngjarja...

Putin me tone të larta AKUZON forcat ukrainase: Po përdorin civilët si mburoja njerëzore, iu është shpëlarë truri

Presidenti rus, Vladimir Putin në një deklaratë me tone të larta ka folur për luftën në Ukrainë që është sot në ditën e tetë. Putin...

Ukraina zbulon dëmet që i ka bërë Rusisë: Janë vrarë më shumë se 5000 ushtarë, tanke dhe avione të shkatërruara (E PLOTË)

Ministria e Mbrojtjes e Kievit ka publikuar të dhënat e fundit ku pretendon se më shumë se 5000 ushtarë rusë janë vrarë në katër...

Nis lufta në Ukrainë, Rusia sulmon me raketa Kievin, aeroportet dhe bazat ushtarake (PAMJET)

Lufta në Ukrainë ka nisur. Mediat ndërkombëtare raportojnë se në orët e para të mëngjesit sulmi i Rusisë ka nisur dhe raketat janë lëshuar...

Lajmet e fundit