Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

ujrat e zeza ne Saranda

SKANDAL/ Ujrat e zeza të Sarandës derdhen në lumin Bistricë

Pavarsisht investimeve dhe premtimeve të shumta, Saranda nuk po e mbyll dot problemin e ndotjes së plazheve nga ujërat e zeza për këtë sezon...

Lajmet e fundit