Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

ujori 2016

HOROSKOPI 2016 – Çfarë thonë yjet për dashurinë, punën dhe shëndetin gjatë 2016-ës

PESHQIT Jupiteri dhe Neptuni janë planetet që influencojnë shenjën e Peshqve. Të lindurit në këtë shenjë tregojnë pavendosmëri të madhe gjatë rinisë së...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Telegraf

Standard

Fjala