Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

ujku

EMRI/ Identifikohet 30 vjeçari i vrarë në Kamëz, njihej edhe me nofkën “UJKU”

Can Kariçi ëhstë 30 vjeçari i vrarë mbrëmjen e sotme në zonën e Kodër Kamzës, i cili dyshohet se është ekzekutuar me armë zjarri...

Banorët e fshatrave të Fierit në alarm: Ujqërit dhe çakejtë po bëjnë kërdinë, bëjmë roje natën se na rrezikohen fëmijët

Banorët e fshatrave Povelç e Darzezë në Fier kanë shprehur shqetësimin e tyre për shkak se ujqërit dhe çakejtë janë kthyer në një rrezik...

Lajmet e fundit