Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

ujku do mjegull

‘Vjedhja e ndihmave’, Berisha: Mijëra njerëz po përjetojnë ferrin, ujku do mjegull

-ndihmat grabiten Miq, skena dramatike shfaqin mediat e qeverise ne ndarjen e ndihmave dhe mungesen e ushqimeve ne pallatin e sportit ne Durres...

Lajmet e fundit