Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

uji tirane

Dëgjesa e thirrur nga këshilltarët e LSI, Veliaj: Rrisim çmimin, marrim kredi dhe për 2 vjet e bëjmë ujin 24 orë

Ka nisur sot dëgjesa në Këshillin Bashkiak të Tiranës, e thirrur nga këshilltarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim, për rritjen e çmimit të ujit...

Lajmet e fundit