Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
38 °
Hën
36 °
Mar
37 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

uji pijshem

Trupa të pavarrosur dhe uji i pijshëm i ndotur, qytetarët frikë për shpërthimin e kolerës në Mariupol

Trupat e pavarrosur dhe uji i pijshëm i ndotur ndezin frikën e shpërthimit të kolerës në Mariupol Në Mariupol, qyteti port i shkatërruar juglindor i...

Lajmet e fundit