Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

uji me akull

3 raste me hepatit A në infektivin e Tiranës, mjekët japin alarmin për AKULLIN

Në këto kohë të nxehta të gjithë ne e shoqërojmë kafenë me një gotë me ujë dhe akull. Por duket se...

Lajmet e fundit