Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

uji i puseve

Rama sqaron nga Peshkopia: Kush do paguajë për ujin e puseve

Edi Rama deklaroi sot nga Peshkopia se do të paguajnë për ujin e puseve vetëm ata të cilët shpojnë nëntokën në fshatrat turistike dhe...

Panariti: Fermerët t’i falenderoni që i hapën vetë, jo t’u kërkoni para për ujin e puseve

Ish ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka reaguar lidhur me nismën e qeverisë për marrjen e masave ndaj puseve që janë hapur nga fermerët....

Lajmet e fundit