Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

uji i ftohte

Pas plumbave shpërthen tritoli në Vlorë, sulmohet objekti në ndërtim te “Uji i Ftohtë”

Një sasi lënde plasëse e dyshuar tritol ka shpërthyer në një objekt në ndërtim në Vlorë. Sipas Policisë, nga shpërthimi nuk ka persona të...

Plagosja e Ergys Likajt në Vlorë, policia zbardh ngjarjen: Identifikohet dhe shpallet në kërkim 18 vjeçari, autori i dyshuar i ngjarjes (EMRI)

Policia ka zbardhur ngjarjen e mbrëmshme në Vlorë, ku u plagos me armë zjarri 39 vjeçari Ergys Likaj.Bëhet me dije se është identifikuar dhe...

Turisti ukrainas shkon në spitalin e Vlorës për ndihmë por ndërron jetë! Policia: Ishte me pushime në një hotel te ‘Uji i Ftohtë’

Në orën 04:00 të mëngjesit të sotëm, në Spitalin Rajonal Vlorë ka shkuar për ndihmë mjekësore një turist nga Ukraina O.A., 44 vjeç. ...

Atentat në Vlorë/ Një person ulëret nga makina: Më vranë, më vranë (PAMJE NGA VENDI I NGJARJES)

Atentati në lagjen ’10 korriku’ te Uji i Ftohtë në Vlorë, pranë ish SHIK-ut. Sipas raportimeve të para një person ka...

Aksidenti i tmerrshëm në Vlorë, makina merr para nënë e bijë tek ‘Uji i Ftohtë’

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Një makinë ka përplasur dy shtetase, nënë e bijë tek...

EKSKLUZIVE/ Jepen LEJET edhe për tri HEC-e të tjerë në Tepelenë, masakër mjedisore edhe pranë Ujit të Ftohtë

Tre HEC-e të tjerë planifikohen që të ndërtohen së shpejti në Tepelenë, duke vënë në rrezik furnizimin me ujë të fshatrave si dhe duke...

Digjen 3 makina në Vlorë, dyshimet e para

Tre makina janë djegur gjatë natës në qytetin e Vlorës.   Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen e njohur si ...

Gjendje alarmante te Uji i Ftohtë, rrezikohet rrëshkitja e kodrës në rrugë

Për shkak të reshjeve të dendura të shiut, në aksin Tepelenë-Gjirokastër tek Uji i ftohtë ka pasur rrëshkitje të dheut. Sakaq,...

Zjarr i madh në Tepelenë, digjen pemët në kodrën e ujit të Ftohtë

Një zjarr ka rënë ditën e sotme në Tepelenë në kodrën afër Ujit të Ftohtë. Raportohet se deri më tani janë...

Lajmet e fundit