Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

uji bekuar

Zjarri në Katedralen e Korçës “Ringjallja e Krishtit”, reagon Mitropolia

Katedralja “Ringjallja e Krishtit” u përfshi nga flakët ditën e sotme, fill pas meshës në ditën e ujit të bekuar ku mori pjesë dhe...

Lajmet e fundit